1961 őszi napéjegyenlőségének hajnalán születtem Szabadkán.
Tizenkét évesen egy délvidéki szavalóverseny győzteseként jártam először Budapesten, s ez az élmény meghatározta a pályaválasztásomat.
Az ELTE magyar-esztétika-filozófia szakán végeztem.
1986 óta tanárként dolgozom.
Írásaimat ezidáig az Új Symposion, az Üzenet és a Vigília közölte.